Aktualności

Rozbudowa obiektu na Królewskiej 67 w Krakowie

Rozbudowa obiektu na Królewskiej 67 w Krakowie

W 2017 roku została podjęta decyzja o rozbudowie siedziby firmy przy ulicy Królewskiej 67 w Krakowie do 1700 mpowierzchni całkowitej wraz z windą oraz nowoczesny, automatyczny i funkcjonalny garaż na 6 samochodów + 2 miejsca postojowe.

Prace rozpoczną się w 2018 roku i potrwają około roku czasu.

Już teraz zachęcamy do zapoznania się z wizualizacjami nowego obiektu jak i do wynajmu nowej powierzchni właśnie dla Twojej firmy!

 

Na chwilę obecną najemcami w budynku są: T-Mobile, Fundacja Gibala, Siłownia.

Szukamy partnerów do współpracy oraz wynajmu nowej powierzchni usługowej i biur handlowych. 

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 790 030 765 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Informacje na temat projektu:

Projekt zakłada rozbudowę i nadbudowę istniejącego pawilonu. Współczesna minimalistyczna forma i doskonała lokalizacja mają na celu stworzenie miejsca prestiżowego miejsca pracy będąceo charakterystycznym punktem tej części miasta.

Projektowany obiekt docelowo posiadać ma 6 kondygnacji (w tym przyziemie).

Z racji tradycyjnego w tym miejscu punktu sprzedaży usług i urządzeń telekomunikacyjnych zdecydowano się wydzielić na kondygnacji parteru lokal handlowo-usługowy.

Kondygnacja przyziemia to poza funkcjami technicznymi także lokal usługowy.

Kondygnacje pięter 1. i 2., 3. i 4. to kondygnacje przeznaczone na funkcje biurowo-usługowe przestrzenie typu „open space” do indywidualnego zagospodarowania przez użytkownika.

Na najwyższej kondygnacji przewiduje się wykonanie przestronnego tarasu.

Budynek skomunikowany jedną klatką schodową oraz dźwigiem osobowym zapewniającym dostęp dla niepełnosprawnych oraz podnoszącym standard budynku.

Przewiduje się wyposażenie budynku w klimatyzację oraz dostęp do szerokopasmowego internetu.

Na kondygnacji pierwszej – przyziemiu i części parteru zlokalizowane są miejsca postojowe zapewniające funkcjonowanie budynku bez konieczności korzystania z publicznych miejsc postojowych wzdłuż ul. Królewskiej.

  

Galeria projektu:

gallery1
gallery1
gallery1
gallery1


Aktualności O firmie Kontakt


siedziba firmy:

ul. Królewska 67

30-081 Kraków

tel. 790 030 765

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pn.-pt. od 9:00 do 17:00

sb., nd. - nieczynne

(C) 1999 - 2024 Jamatel Skrzypczyk, Guzik Sp. J. | realizacja medox.pl | Polityka Prywatnosci | Polityka Cookies